83-010 Straszyn, ul. Chabrowa 33
tel.: 58 352 13 13, tel. kom.: 782 300 500

Strona główna > Aktualności

Aktualności

zapowiedźKolejny etap budowy domów 4 plex wkrótce w sprzedaży

Już wkrótce na naszej stronie pojawi się oferta z nowego etapu budowy domów typu 4plex. Zapraszamy do odwiedzenia nas na terenie naszego Osiedla.  

relacjaNowe boisko przy ul. Ogrodowej

Zapraszamy wszystkich Mieszkańców i Gości Osiedla "Wzgórze Raduni" do korzystania z otwartego już nowego boiska przy ul. Ogrodowej w Juszkowie. Bezpieczne, ogrodzone boisko z miękką nawierzchnią umili czas nie tylko najmłodszym.  Służy do gier zespołowych takich jak: - piłka nożna - koszykówka - piłka ręczna i wiele innych...   Życzymy miłej zabawy!      

relacjaDroga z Juszkowa do Pruszcza Gd.

Miło nam poinformować, że remontowany jest odcinek ul. Ogrodowej do ul. Raduńskiej, umozliwiający szybki dostęp do centrum Pruszcza Gdańkiego, który oddany zostanie do użytkowania już na koniec września 2017r.

promocjaBiuro sprzedaży położone na terenie Osiedla "Wzgórze Raduni" i czynne jest od poniedziałku do piatku w godzinach 8-16.

PROMOCJA czeka na Ciebie!

Tylko do końca września!  Oferta specjalna na ostatnie domy na Osiedlu "Wzgórze Raduni" w Juszkowie! Ogrzewanie podłogowe, nowoczesny kocioł grzewczy i rabaty cenowe to tylko niektóre z atutów naszej promocji! O szczegóły pytaj w biurze sprzedaży.        

 

relacjaRekreacja na świeżym powietrzu


Wszystkich, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu informujemy o otwarciu nowego centrum rekreacyjnego na terenie naszej gminy. Kolejne inwestycje rekreacyjne zostały oddane do użytkowania. Zapraszamy!