83-010 Straszyn, ul. Chabrowa 33
tel.: 58 352 13 13, tel. kom.: 782 300 500

Strona główna > Finansowanie

Doradztwo i opieka finansowa

Nasz opiekun finansowy ułatwi Ci wszelkie czynności związane z kupnem domu. Znajdzie dla Ciebie kredyt mieszkaniowy z aktualnej oferty  banków, dopasowanej do Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Wynegocjuje dla Ciebie najlepsze warunki i indywidualny wariant spłaty, pomoże skompletować potrzebną dokumentację i ograniczy do niezbędnego minimum liczbę wizyt w banku. Będzie monitorował Twoją sprawę od samego początku aż do wypłaty pieniędzy przez bank.

Wypracowane przez naszego doradcę finansowego warunki kredytowe umożliwiają finansowanie nawet do 90% wartości, wybór waluty między PLN, USD i EUR, uwzględnienie różnych źródeł dochodów oraz dają gwarancję najniższej prowizji za udzielenie kredytu. Szczegółowe informacje uzyskasz w biurze sprzedaży Osiedla „Wzgórze Raduni”.

Podpisana z nami umowa rezerwacyjna zobowiązuje nas do rezerwacji na wyłączność wybranego przez Klienta domu na okres 1 miesiąca, do momentu podpisania umowy deweloperskiej. Z podpisaniem umowy rezerwacyjnej wiąże się opłata w kwocie 5000 zł na poczet ceny zakupu domu i podlega ona zaliczeniu do pierwszej transzy płatności. Klient zobowiązuje się, że w terminie obowiązywania umowy rezerwacyjnej przystąpi do zawarcia umowy deweloperskiej.

Dla Klientów, którzy będą korzystać z kredytu hipotecznego na zakup domu oferujemy profesjonalne doradztwo finansowe. Doradcy z którymi współpracujemy to doskonali fachowcy, którzy świetnie orientują się w realiach panujących na polskim rynku. Dzięki ich wiedzy oraz doświadczeniu uzyskają Państwo najlepsze rozwiązania kredytowe, a także pomoc w skompletowaniu wszystkich wymaganych dokumentów do złożenia wniosku kredytowego. Wysoka jakość usług oferowanych przez doradców oraz indywidualne podejście do każdego z naszych Klientów umożliwia ciągłe wsparcie przy procesie decyzyjnym w banku, aż do momentu ostatecznego podpisania umowy kredytowej.

W przypadku zakupu domu przez Klienta z własnych środków finansowych, Nabywca może podpisać umowę rezerwacyjną lub od razu przystąpić do umowy sprzedaży domu.

Zawarcie umowy deweloperskiej następuje w biurze Kancelarii Notarialnej do 30 dni od dnia podpisania umowy rezerwacyjnej. Jest to umowa zawierająca oświadczenia stron, której głównym celem jest wybudowanie domu mieszkalnego na Osiedlu Wzgórze Raduni, realizowane na nieruchomości położonej w Juszkowie pomiędzy ulicami Ogrodową, Nadrzeczną oraz graniczącą z ulicą Chabrową w Straszynie. Umowa określa szczegółowo prawa i obowiązki developera oraz Kupującego. Zawiera również cenę domu z działką, a także harmonogram wpłat transz środków finansowych powiązanych z kolejnymi fazami budowy domu na Osiedlu Wzgórze Raduni. Koszty notarialne zawarcia umowy deweloperskiej ponoszą po połowie deweloper i Nabywca. Przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty do zawarcia umowy.

Zawarcie umowy sprzedaży następuję w terminie do 60 dni od dnia wydania budynku. Jest ona przeniesieniem własności domu na Klienta. Koszty zawarcia notarialnej umowy sprzedaży domu ponoszą Nabywcy. W przypadku kredytowania i chęci przepisania hipoteki wymagane są również dokumenty przygotowane przez Bank, który udzielił kupującemu kredytu hipotecznego.

Główne etapy zakupu domu na Osiedlu Wzgórze Raduni

Zastanów się nad wykorzystaniem sugestii naszych doradców kredytowych:

Wydłuż okres kredytowania:

– dłuższy okres kredytowania gwarantuje niższą ratę kredytu oraz większą zdolność kredytową
– kredyt jest mniejszym obciążeniem dla budżetu domowego

Wkład własny:

– posiadanie wkładu własnego pozwala nam na uzyskanie tańszego kredytu
– wkład własny daje nam możliwość wyboru z szerszej oferty banków
– nie angażuj wszystkich oszczędności we wkład własny, część oszczędności zostaw na nieprzewidziane wydatki

Wybierz najlepszą walutę kredytu:

– najłatwiej i najbezpieczniej jest wziąć kredyt złotówkowy
– pożyczka w polskiej walucie gwarantuje stabilność rat i przewidywalność kosztów kredytu

Zaplanuj dobrze raty kredytowe:

– system rat równych gwarantuje większą zdolność kredytową
– spłacając stałe raty możemy lepiej zaplanować budżet domowy
– raty równe pozwalają na większe oszczędności

Skorzystaj z usług Doradcy Finansowego:

– bezpłatnie sprawdzi dla Ciebie oferty różnych banków i wybierze najlepszy wariant
– wynegocjuje z bankiem optymalne warunki pożyczki
– zaoszczędzi twój czas dla rodziny

Zwiększ swoją zdolność kredytową:

– zrezygnuj z kart kredytowych i limitów na kontach
– zamknij zbędne rachunki w bankach
– dołącz dodatkowego kredytobiorcę, który ma wysokie i stałe dochody